Zbiórka 8.06- przekazanie drużyny

Tak jak informowaliśmy na zebraniu przedobozowym, naszą Gromadę czekają zmiany. Jeszcze przed obozem przekażę sznur, i tym samy funkcję drużynowej. Nowym drużynowym będzie Błażej Gubera- mogliście państwo poznać go na poprzednich zbiórkach, będzie też na biwaku, zuchy znają go też jako przybocznego ze starszej gromady. To Błażej będzie na obozie komendantem podobozu. Wraz z nim na obóz jedzie stała ekipa, którą zuchy dobrze znają z zeszłego obozu i ze zbiórek- Julia Pisarska, Magda Wilim, Paweł Maurer i Maks Ptak.
Przekazanie odbędzie się podczas zbiórki w sobotę 8.06, na której część chcemy Państwa zaprosić. Poniżej przedstawiam plan całej zbiórki:
10:00 spotkanie pod szkołą (zuchy w strojach sportowych odpowiednich do pogody, ze sobą w plecaku mundur, prowiant, karta ucznia/2 bilety)
14:30 zapraszamy Państwa do dołączenia do nas w Powsinie. Spotykamy się na skraju polany ogniskowej, dalej poprowadzimy. https://goo.gl/maps/YmUWx9m1yeBi4bcR6
Po zakończeniu rozejdziemy się w swoje strony 🙂
Gdyby ktoś z Państwa nie miał możliwości dołączyć do nas i odebrać zucha z Powsina, to z tymi zuchami będziemy pod szkołą z powrotem ok 16:00.
Przekazanie drużyny kolejnemu drużynowemu to bardzo ważna chwila w harcerskim świecie, zapraszamy do spędzenia jej z nami.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s