Zbiórka 25.05 i biwak 31.05-2.06

Najbliższa zbiórka odbywa się w sobotę, 25.05. Robimy jeszcze jedno podejście do zbiórki z jeżdżeniem na różnych sprzętach. Na zbiórce nie będziemy używać mundurów, zamiast nich prosimy by dzieci miały stroje sportowe i drugie śniadania. Forma zbiórki będzie ruchowa ze sprzętem sportowym, wiec prosimy by każdy zuch wziął ze sobą jedno ze sprzętów: rolki, wrotki, hulajnogę, deskorolkę. Każdy powinien mieć też kask, przydadzą się też ochraniacze. Prosimy o nie branie rowerów na zbiórkę (chyba że zuch nie ma innego sprzętu). Spotykamy się w sobotę o 9:00 pod szkołą i potem przeniesiemy się w lepsze miejsce do jazdy, powrót o 12:00.
W sytuacji deszczu zbiórka odbędzie się w szkole, wtedy skończy się o godz. 11:00. (Jeżeli zdecydujemy się na ten wariant to poinformujemy jeszcze mailowo).
Tak jak zapowiadaliśmy w terminie 31.05-02.06 odbędzie się biwak naszej gromady.Do udziału w biwaku zachęcamy wszystkie zuchy.
Biwak będzie odbywał się w Skierniewicach. Będziemy nocować w siedzibie Hufca ZHP Skierniewice (ul. Grzybowa 1, Skierniewice). Będziemy spać na karimatach.
Spotykamy się w piątek 31.05 o godzinie 17.00 pod szkołą przy ul. Bonifacego. Stamtąd pojedziemy autobusem na dworzec, a następnie pociągiem do Skierniewic. Powrót w niedzielę 02.06 o godzinie 12.45 na dworzec Warszawa Śródmieście (odbiór zuchów przy wejściu do budynku dworca pkp śródmieście).
Aby zgłosić zucha na biwak należy wypełnić formularz dostępny pod tym linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQYVNVNyNQgE7fP1mtvbAbtiPRHPQYm8eguAoM_5by9L2Sag/viewform?vc=0&c=0&w=1 Nieprzekraczalny termin zgłoszeń to niedziela 26.05.
Koszt biwaku to 75 zł. Prosimy o wpłaty na konto < 71 1140 1010 0000 5143 0000 1008 > tytułem “DSCZ biwak zupa imię nazwisko”. O wpłaty prosimy również do niedzieli 26.05. Opłacenie biwaku w terminie jest warunkiem uczestnictwa w biwaku.
Poniżej zamieszczam listę rzeczy, które powinien mieć ze sobą każdy zuch. Wszystkie rzeczy powinny być spakowane w jeden plecak, który zuch będzie w stanie unieść.
 • legitymacja szkolna i karta ucznia/karta miejska/2 bilety jednorazowe
 • mundur (na sobie)
 • śpiwór i karimata
 • ubranie na zmianę (2 pary majtek i skarpetek, 2 koszulki)
 • długie i krótkie spodnie, ciepła bluza, kurtka przeciwdeszczowa, czapka od słońca
 • buty na zmianę do chodzenia po budynku
 • menażka (lub inne naczynie), sztućce, kubek
 • przybory kosmetyczne (szczoteczka i pasta, mydło, mały ręcznik)
 • prowiant na drogę i bidon (lub mała butelka z grubszego plastiku, będziemy je ponownie napełniać wodą)
 • wypełniona zgoda na wyjazd (dostępna w załączniku)
 • dodatkowo można dać zuchowi mały plecak lub worek, do którego spakuje wodę w sobotę kiedy nie będziemy nosić dużych plecaków
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s