Biwak wigilijny szczepu 8-10.12

W dniach 8-10 grudnia 2017 (piątek-niedziela)  odbędzie się biwak wigilijny szczepu. Do naszej tradycji weszło już spotykanie się na corocznym wyjeździe. Podczas takiego biwaku nocujemy w szkole na podłodze (potrzebne są śpiwory i karimaty).
W tym roku jedziemy pod Warszawę, biwak będzie trwał od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia (8-10.12). Godzinę zbiórki podamy, gdy pojawią się dokładniejsze informacje od organizatorów. Będziemy się spotykać pod szkołą przy Bonifacego, skąd będziemy podróżować komunikacją miejską (autobusem lub pociągiem skm/km).
Niestety, jeszcze nie udało nam się znaleźć szkoły w podwarszawskiej miejscowości, w której moglibyśmy przenocować. Gdyby mieli Państwo podpowiedzi, lub znali szkoły, które mogłyby przyjąć około 80 osób na dwie noce, to bardzo proszę o kontakt. Państwa pomoc w tym zakresie bardzo się przyda.
Bardzo proszę o zgłoszenie udziału dzieci do 1.12 (piątek), wypełniając formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-Gjls22-3Mdtag7fsp3zFYAsUjyncBQ4s5051vFVkdshFnQ/viewform?usp=sf_link
Koszt biwaku wynosi 75zł. Proszę o wpłaty do 4.11 (poniedziałek), na konto szczepu (71 1140 1010 0000 5143 0000 1008), w tytule przelewu wpisując “DSCZ-wigilia szczepu-imię i nazwisko dziecka-zuchy40”. Dodatkowo w dniu wyjazdu proszę o wyposażenie dziecka w 10zł na bilet (jego koszt nie wchodzi w koszt biwaku).
Potrzebne rzeczy:
  • mundur
  • zmiana ubrań
  • ciepłe nieprzemakalne ubrania (buty, spodnie, kurtka, czapka, rękawiczki, szalik, ciepła bluza)- większość soboty spędzimy na zewnątrz
  • buty na zmianę do chodzenia po szkole
  • śpiwór i karimata
  • menażka (naczynie), sztućce, kubek
  • szczotka i pasta, mydło, mały ręcznik
  • legitymacja szkolna i karta miejska/karta ucznia (jeśli zuch posiada)

Wszystko powinno być spakowane w jeden plecak który zuch jest w stanie unieść.

W dniu wyjazdu będziemy zbierać podpisane zgody na wyjazd. wigilia zgoda
Warunkiem udziału w wyjeździe jest opłacona składka członkowska i oddana deklaracja członkowska. (Podstrona DLA RODZICA)
Proszę o kontakt mailowy w razie pytań!
Klara Gubera

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s