ZMIANA: Wigilia Szczepu od piątku do soboty

Szanowni Państwo,

z przyczyn organizacyjnych, zdecydowaliśmy aby zmienić format tegorocznej wigilii szczepu. Nasza baza będzie w szkole przy Bonifacego. Zaczynamy w piątek popołudniu, a kończymy w sobotę wieczorem.
 
Na 90% program Wigilii wygląda następująco:
W piątek spotykamy się o godzinie 17:30 w szkole przy Bonifacego 10. Tam odbywają się zajęcia szczepu, a następnie nocleg (na karimatach w śpiworach). W sobotę od rana trwa gra po mieście, a popołudniu zaczynamy część wigilijną, tzw. ‘wieczerzę’. Po wieczerzy biwak się kończy, i zuchy i harcerze wracają do domów (będą to okolice godziny 20, jutro podamy dokładną godzinę).
Jutro około południa będziemy mieli potwierdzenie ze szkoły, czy możemy zrealizować taki program. Jeżeli szkoła jednak odmówi nam noclegu, wtedy spotykamy się w piątek na zbiórkę w godzinach 17:30-19:30, zuchy odebrane przez rodziców wracają do domu na noc, i w sobotę rano spotykamy się znowu (okolice godziny 9-10), trwa gra, wieczerza, i w sobotę wieczorem kończy się cała wigilia. Najprawdopodobniej szkoła zgodzi się na nocleg, to rozwiązanie przedstawiam jako nasz plan awaryjny.
Jutro około godziny 12 wyślemy szczegółowe informacje na temat godzin, organizacji i programu.
Przepraszam za tak późną informację i zmianę. Wierzymy, że mimo modyfikacji wigilia szczepu będzie atrakcyjnym i rodzinnym spotkaniem wszystkich zuchów i harcerzy ze Szczepu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s