Informacje organizacyjne, termin najbliższej zbiórki

W październiku ruszyliśmy ze zbiórkami. Miło nam widzieć wśród nas nowe osoby!

Informujemy, że zamykamy nabór do Gromady na ten rok. Chętnych do dołączenia do nas zapraszamy w przyszłym roku, gdyby sytuacja się zmieniała będziemy informować na stronie.

Zbiórki zuchowe przeznaczone są dla dzieci z klas 0-2 szkoły podstawowej. W obecnej sytuacji, kiedy w zbiórkach uczestniczy bardzo dużo dzieci, prosimy o trzymanie się tego kryterium- dzieci z zerówek przedszkolnych itp zapraszamy za rok, kiedy pójdą do szkoły.

Przypominam, że istnieją dwa warunki formalne, które należy spełnić, aby dziecko dołączyło do Gromady. Należy oddać wypełnioną deklarację członkowską oraz opłacić składki za rok. Poniżej zamieszczam wzór deklaracji (proszę możliwie od druk dwustronny i spięcie kartek), informacje o składkach dostępne są w zakładce ‘dla rodzica’. Dopiero po opłaceniu składek i oddaniu deklaracji zuch jest objęty m.in. ubezpieczeniem podczas zbiórek i wyjść. Ze względu na wprowadzenie nowego wzoru, o oddanie deklaracji prosimy również osoby które już należały do Gromady w poprzednich latach.

Zgoda na przynaleznosc do ZHP_broszura A4_2

Przypominam, że w najbliższy piątek nie będzie zbiórki. Spotykamy się w piątek 26.10, standardowo w godz. 17-19.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s