Start roku harcerskiego

Miło mi poinformować, że ruszamy z nowym rokiem harcerskim! Zbiórki zuchowe w tym roku będą odbywały się w tym samym terminie, to znaczy w piątki w godz. 17-19, a czasami też w weekendy.
Na pierwsze spotkanie zapraszamy w piątek 28.09. Tego dnia zapraszamy zuchy, które już należą do Gromady (chodziły na zbiórki w zeszłym roku). Na tą zbiórkę zapraszamy też dzieci z klas 3, które od października będą należały do starszej Gromady.
Zachęcamy młodsze rodzeństwo, kolegów i sąsiadów zuchów do dołączania do nas 🙂 pierwsza zbiórka na którą zapraszamy też nowe zuchy odbędzie się 5.10. Jedyne czego potrzebują to buty na zmianę. Przypominam, że nasza Gromada zrzesza dzieci z klas 0-2.
Na początku października zaprosimy też na krótkie zebranie informacyjne. Odbędzie się najprawdopodobniej we wtorek 9.10 o godz 19:00 w ISP 339 (ten termin będzie jeszcze potwierdzony).
Tak jak w ubiegłych latach, informacje o zbiórkach będą przesyłane mailowo i publikowane na stronie zuchy40.pl. Zachęcam do uważnego śledzenia informacji.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s