Obóz 2018

Już za niewiele ponad tydzień wyjeżdżamy na obóz.  Przypominamy o najważniejszych terminach:

Wyjazd

Zbiórka 8 lipca około godz. 7:00 pod szkołą przy Bonifacego 10 w Warszawie.

Powrót

30 lipca około godz. 15:00 pod szkołę przy Bonifacego 10 w Warszawie.

 

Poniżej można znaleźć listę ekwipunku. Prosimy o spakowanie zuchów w plecak (prawdopodobnie będzie to ok 50 litrów lub większy), nie walizki torby itp. Zuchy nie noszą swoich dużych plecaków, transportujemy je do podobozu z pomocą harcerzy. Ważne żeby wszystkie rzeczy (duży i mały plecak, śpiwór, karimata) były podpisane- ułatwi to ich odnalezienie w luku.

Prosimy również o podpisywanie ubrań i wszystkich rzeczy które zuchy zabierają, a zwłaszcza takich które ma wiele osób: menażka, elementy munduru, ręcznik. Ułatwi to funkcjonowanie i zuchom i opiekunom szóstek 🙂

Ekwipunek obozowy zucha40

Na obozie z zuchami można komunikować się listownie, a z kadrą jest możliwy kontakt telefoniczny. Listy do zuchów należy wysyłać na adres:

Obóz Szczepów 13 i 40WDHiZ
nad j.Goreńskim, Goreń Duży
87-821 Baruchowo

Z dopiskiem ZUCH imię nazwisko.

 

Przez cały dzień kadra spędza czas z zuchami, nie chcemy używać przy nich telefonów, dlatego prosimy o kontakt w godzinach ok. 22-24. Proszę się nie denerwować w przypadku gdybyśmy nie odbierali, możliwe że przedłużyło się nam ognisko lub rozmawiamy z innymi rodzicami.

Klara Gubera 663-691-777

Maks Ptak 608-320-110

 

Przez cały obóz prowadzimy bloga, którego można znaleźć pod adresem 40naobozie.pl. W miarę wolnych chwil i działającego internetu postaramy się wrzucać zdjęcia z podobozów i notatki z tego, jak nam mija czas. Zachęcam do uważnego śledzenia i znowu, proszę o cierpliwość – jeśli nie wrzucamy zdjęć zuchów to dlatego że jesteśmy zajęci spędzaniem z nimi czasu, nie ma w tym naszej złej woli. Ale mam nadzieję że uda nam się w miarę regularnie informować co u nas słychać.

 

Do obozu jesteśmy do Państwa dyspozycji, proszę o kontakt w przypadku wszelkich pytań!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s