Zbiórki w czerwcu, wolne miejsca na obóz

Przedstawiamy harmonogram zbiórek i spotkań w czerwcu:

piątek 8.06 zbiórka wyjściowa na osiedlu. W ramach podsumowania zbiórek dotyczących zdrowego trybu życia zapraszamy zuchy na zbiórkę sportową. Nie potrzeba mundurów, zamiast tego każdy powinien mieć sprzęt na którym umie dobrze i pewnie się poruszać:
  • hulajnoga, wrotki, rolki, deskorolka (nie rower). Obowiązkowo każdy powinien mieć również kask, a mile widziane będą też ochraniacze. Warto dać dzieciom mały plecak z bidonem z wodą.

Spotykamy się przed szkołą o godz. 17:00, koniec jak zwykle o 19.

W razie złej pogody możliwe że przeniesiemy zbiórkę do szkoły- będziemy informować poprzez stronę internetową.
piątek 15.06 zbiórka przedobozowa. Prosimy o obecność wszystkie zuchy jadące na obóz, na tej zbiórce uchylimy tajemnicy co do naszej obrzędowości!
piątek 22.06 ognisko szczepu. Ognisko odbędzie się w orientacyjnych godzinach 17-19, na Mokotowie. Szczegóły podamy bliżej terminu.
Informujemy, że ciągle mamy wolne miejsca na obóz, zwłaszcza dla chłopców. W tej chwili mamy 7 zgłoszonych chłopaków co oznacza że będą podzieleni na dwie małe szóstki. Na pewno dadzą sobie radę, ale pewnie raźniej byłoby im mierzyć się z przygodami i codziennymi obowiązkami w namiocie w większej grupie niż 3 osoby. Dlatego jeśli mają jeszcze Państwo znajomych dzieci ze szkoły, sąsiadów, kuzynów którzy kończą teraz klasy 0-2 to zachęcamy do kontaktu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s