Najbliższa zbiórka, pierwsze informacje o biwaku, wolne miejsca na obóz

W tym tygodniu zbiórka odbywa się normalnie, zapraszamy na 17:00 do szkoły na Bonifacego. Kiedy tylko jest ładna pogoda staramy się wychodzić na boisko lub osiedle, prosimy więc zostawiać zuchom w szatni buty i inne potrzebne atrybuty.
Już za 3 tygodnie pragniemy zaprosić na biwak, na który wyjeżdżamy wraz z gromadą starszych zuchów. Biwak będzie trwał od piątku do niedzieli, 25-27.05. Będziemy wyjeżdżać w piątek popołudniu, powrót w niedzielę wczesnym popołudniem. Jeszcze nie mamy ostatecznie potwierdzonego miejsca noclegu, ale planujemy pojechać w miejsce w zasięgu Kolei Mazowieckich. Będzie to najprawdopodobniej nocleg w szkole, na podłodze na karimatach. Koszt biwaku nie przekroczy 80 zł.
Do przyszłej zbiórki podamy ostateczną cenę i miejsce oraz uruchomimy zgłoszenia na biwak. Zachęcam do poinformowania dzieci i rezerwowania terminu!
W tej chwili mamy zgłoszone na obóz 16 dzieci, co oznacza że jak najbardziej będziemy mieli swój podobóz. Jeżeli jednak wśród swojej rodziny i znajomych mają Państwo chłopaków (np koledzy z klasy) którzy chcieliby dołączyć do naszej gromady i pojechać na obóz, to serdecznie zapraszamy na najbliższą zbiórkę! (W tej chwili mamy 7 chłopców jadących na obóz, i zwiększenie tej liczby ułatwi sprawy organizacyjne jak podział na namioty).
Jeżeli są w Waszym otoczeniu chętne dziewczynki do dołączenia do gromady i wyjazdu to proszę o kontakt- dla kilku osób na pewno jeszcze znajdzie się miejsce. Zaznaczam jednak, że takie dzieci zapraszamy do dołączenia do gromady i zostania zuchami (co wiąże się przede wszystkim z uczestnictwem w zbiórkach i biwaku), a nie tylko na obóz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s