Pierścienie i harmonogram zbiórek w listopadzie

Na ostatniej zbiórce część zuchów otrzymała pierścienie do chusty- oznacza to, że mogą już nosić mundury. Od tej pory zapraszamy w mundurach na każdą zbiórkę i wyjście Gromady, chyba że wyraźnie zaznaczymy że należy ubrać się inaczej. Mundur kupuje się w składnicy- w Warszawie są to składnice harcerskie Skaut (na Ursynowie i na ul. Targowej) oraz składnica 4 Żywioły. W składnicy należy prosić o umundurowanie ZHP. Na początek potrzebna jest koszula mundurowa, błękitna chusta, niebieskie nakrycie głowy, plakietka z Syrenką Warszawską, plakietka WAGGGs (dziewczynki)/ WOSM (chłopcy), pas oraz dla dziewczyn spódnica/czarne spodenki ZHP i czarne getry. Chłopcy mogą nosić do munduru dowolne jednolite ciemne spodnie do których można włożyć pas- np bojówki, inne czarne lub zielone spodnie. Wszystkie szczegóły zostały opisane w regulaminie mundurowym (zakładka mundur w menu na górze strony).

Zbiórki w listopadzie

W listopadzie grafik zbiórek będzie dosyć nietypowy- część piątkowych zbiórek nie odbędzie się ze względu na wyjazdy szkoleniowe kadry.

  • 3.11 zbiórka odbywa się normalnie, 17-19 w szkole
  • 10.11 zbiórka odwołana
  • 17.11 zbiórka wyjściowa. Najprawdopodobniej spotykamy się o godz. 16:30, powrót ok. 19:30. Szczegóły zostaną podane w oddzielnym wpisie
  • 24.11 zbiórka odwołana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s