Zbiórka 2.12 i biwak 9-11.12

Tak jak zapowiadaliśmy, w tym tygodniu zbiórka jest odwołana. Zapraszamy na najbliższe spotkanie w piątek 2.12

W dniach 9-11.12 (piątek-niedziela) odbywa się Biwak-Wigilia szczepu. (Jest to ostatnie spotkanie w grudniu. Terminy spotkań w styczniu będą opublikowane na stronie)

Jest to doroczne spotkanie wszystkich zuchów i harcerzy z naszego szczepu, podczas którego wszyscy się integrują, spędzają razem czas. W sobotę zawsze odbywa się wigilia połączona z życzeniami. Jest to wspaniała okazja aby poczuć harcerskiego ducha, poznać innych członków szczepu i lepiej poznać pozostałe zuchy. Biwak jest też świetną próbą samodzielności- zuch spędza dwie noce bez rodziców, a po biwaku ma bardzo wiele wrażeń i wspomnień, którymi chętnie się dzieli🙂

Biwak rozpoczyna się w piątek po południu, kończy w niedzielę około 15. Zaproszone są wszystkie zuchy. Szczegóły jak lista rzeczy do spakowania, godzina i miejsce zbiórki podamy bliżej wyjazdu. Już teraz zaznaczamy, że zuchy powinny być spakowane w jeden plecak które są w stanie unieść, gdyż będziemy podróżować pociągiem. Biwak odbywa się w Łodzi.

Zgłoszenia należ wysyłać do piątku 25.11 na maila klara.gubera@mokotow.zhp.pl. Potrzebne dane to imię i nazwisko dziecka oraz nr kontaktowy do rodziców.

Również do piątku 25.11 należy uiścić wpłatę za wyjazd. Biwak kosztuje 80 zł.

Konto: 71 1140 1010 0000 5143 0000 1008

Tytułem: DSCZ-wigilia szczepu-(imię i nazwisko dziecka).

Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań.

 

Przypominamy o pilnym wpłacaniu składek oraz oddawaniu deklaracji członkowskich! Więcej informacji w zakładce ‘dla rodzica’.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s